Facebook Pixel

Кадрові зміни: кого звільнив і призначив Кабмін

Тимчасово виконувати обовʼязки голови Державної митної служби України буде Сергій Звягінцев. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Кабінет міністрів відсторонив від виконання посадових повноважень і порушив дисциплінарне провадження щодо заступника голови Державної митної служби Руслана Черкаського.

Водночас Кабмін звільнив Юрія Сотника з посади першого заступника голови Державного агентства лісових ресурсів, Олександра Щуцького — з посади першого заступника голови Державної митної служби та Андрія Лордкіпанідзе з посади заступника голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.

Тимчасово виконувачкою обовʼязків голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів буде Ольга Шевченко.

Контекст. 1 лютого 2023 року джерела ЕП повідомляли, що Кабмін звільнив із посад виконувача обов’язків очільника Державної митної служби В'ячеслава Демченка та його заступника Олександра Шуцького, а також виконувачку обов'язків голови Державної податкової служби Тетяну Кірієнко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉