Facebook Pixel

Уряд призначив в.о. керівників Укргазвидобування та Укртрансгазу

Кабмін на засіданні 6 січня змінив тимчасово виконуючих обов’язків керівників двох стратегічних підприємств групи «Нафтогаз», повідомили в компанії.

Тимчасово в.о. голови АТ «Укргазвидобування» став Олег Толмачев, який очолював дивізіон «Нафтогаз Розвідка та Видобування» групи.

Олег Толмачев має понад 20 років досвіду у видобуванні вуглеводнів в США, обіймав посади в BP America, Chesapeake Energy, EnCana Oil & Gas USA, Eclipse Resources і Montage Resources.

В.о. голови АТ «Укртрансгаз», що є оператором всіх українських підземних сховищ газу, призначений Роман Малютін, який має понад 20 років досвіду роботи на підприємствах, що займаються транспортуванням та зберіганням газу. В його резюме Кегичівське ПСГ, східний регіон Оператора газотранспортної системи України. В технічному департаменту АТ «Укртрансгаз» він відповідав за експлуатацію компресорних станцій, напрямки енергетики та метрології, а також супроводжував проекти з розвитку низьковуглецевих технологій та зберігання водневих сумішей.

Quote«Роман Малютін та Олег Толмачев — висококласні фахівці зі значним досвідом роботи у нафтогазовій сфері. Вони добре знаються на світовому досвіді, але при цьому багато працювали в Україні та розуміють виклики, які наразі стоять перед нами», — зазначив очільник групи «Нафтогаз» Олексій Чернишов.

Напередодні в ЗМІ з'явилась інформація, що в «Нафтогазі» ухвалені рішення щодо звільнення:

  • Виконавчого директора групи «Нафтогаз» Маврікія Калугіна;
  • Директора зі стратегії та розвитку бізнесу групи Сергія Боєва;
  • Виконуючого обов'язки гендиректора «Укргазвидобування» Олександра Романюка;
  • В.о гендиректора «Укртрансгазу» Сергія Переломи.
Подякувати 🎉