Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні більше не можна виробляти та продавати пальне, алкоголь і тютюн без ліцензії

Кабмін відновив ліцензійний контроль над виробництвом і продажем палива, алкоголю та тютюну. Фото: radiosvoboda.org

Кабмін відновив ліцензійний контроль над виробництвом і продажем палива, алкоголю та тютюну. Фото: radiosvoboda.org

Кабінет міністрів України вирішив додати виробництво та торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, паливом, зберігання палива до переліку бізнесів, які в умовах воєнного стану не можуть розпочинати діяльність на принципах декларування. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства економіки.

Quote«Рішення дасть змогу посилити контроль над обігом високоліквідних підакцизних товарів, що мають стратегічне значення для держави, – спирт і пальне. А також товарів, що мають шкідливий вплив під час споживання, зокрема тютюну та алкоголю. Водночас потрібно розуміти: це не правило, а виняток. Уряд і надалі рішуче налаштований впроваджувати політику дерегуляції», — наголосила очільниця Мінекономіки Юлія Свириденко.

Варто зазначити, що з моменту повномасштабного нападу рф на Україну уряд перевів понад 500 дозвільних процедур на декларативний принцип. Також Кабмін має намір зменшити кількість видів дозвільних документів до п’яти.

Отже, відповідно до урядового рішення до переліку бізнесів, які в умовах воєнного стану не можуть розпочинати роботу на принципах декларування, внесено:

  • діяльність у сфері виробництва й торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, зерновим дистилятом, біоетанолом;
  • виробництво й торгівлю алкогольними напоями;
  • виробництво й торгівлю тютюновими виробами;
  • діяльність із виробництва, торгівлі та зберігання пального.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Відтепер усі ці види діяльності можуть проводитися лише на підставі ліцензії», — зазначила Свириденко.

В уряді розраховують, що такі заходи дадуть змогу збільшити надходження до місцевих бюджетів і запобігти можливим зловживанням у сфері обігу товарів, що містять небезпеку для життя та здоров’я населення.

Коментарі

Всі новини