Facebook Pixel

Кабмін призначив в. о. міністра енергетики

Уряд України уповноважив першого заступника міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Віталія Шубіна тимчасово виконувати обов'язки міністра енергетики.

Таке рішення Кабмін ухвалив на позачерговому засіданні 10 березня, повідомляє Урядовий портал.

До призначення Віталій Шубін з листопада 2019 року обіймав посаду першого заступника міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України.

Шубін народився 1982 року, отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» у Київському університеті туризму, економіки і права. 2011 року закінчив Національну академію державного управління при президентові України за спеціальністю «Державне управління», магістр державного управління.

З 2004 по 2011 рік працював у департаменті правового забезпечення Державного підприємства «Енергоринок».

З 2011 по 2014 рік обіймав посади в ДТЕК.

У 2014-2016 роках працював у компанії «Енергетичні ресурси України».

У 2017-2019 роках керував «Арцизькою вітровою електростанцією», «Ізмаїльською вітровою електростанцією», «Кілійською вітровою електростанцією», «Суворівською вітровою електростанцією» в Одеській області, а також «Дніпро-Бузькою вітровою електростанцією» на Херсонщині.

Сьогодні уряд також призначив тимчасових глав наступних міністерств: в. о. міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Павла Кухту, в. о. міністра освіти та науки Юрія Полюховича, в. о. міністра культури Світлану Фоменко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉