Кабмін планує зростання середньої зарплати до 2022 року до 16 тисяч гривень

У Мінекономіки розраховують на зростання середньої зарплати українців протягом найближчих трьох років майже на дві тисячі гривень на рік.

Цифри з нового макроекономічного прогнозу міністр Тимофій Милованов опублікував у себе в Facebook.

Міністр написав, що в 2020 році очікується середня зарплата в 12 497 грн, у 2021 році — 14 187 грн, а в 2022 році — 16 047 грн.

Quote«Для порівняння, середня зарплата у вересні 2019 року склала 10 687 грн», — додав Милованов.

Контекст

  • Прем'єр-міністр Олексій Гончарук та члени уряду подали на засіданні у вівторок, 5 листопада, підготовлений до другого читання проєкт Бюджету-2020.
  • 18 жовтня Верховна Рада прийняла за основу проєкт держбюджету на наступний рік. Тоді документ передбачав, що доходи бюджету складуть 1,079 трлн грн, витрати — 1,17 трлн грн, а дефіцит — 2,09%. У проєкт державного бюджету до другого читання подали понад 2,5 тис. поправок.
  • На позачерговому засіданні 3 листопада Кабмін затвердив оновлений проєкт державного бюджету на 2020 рік.
  • Друге читання проєкту держбюджету у Верховній Раді відповідно до закону має відбутися до 20 листопада, а третє (якщо знадобиться) — до 25 листопада. Крайній термін прийняття бюджету — 1 грудня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Статки мільярдера Потаніна за день зменшилися на $1,5 млрд через аварію на ТЕЦ у Норильську (РФ)

Статки одного з основних власників комбінату «Норнікель» Володимира Потаніна за день, 4 червня, зменшилася на $1,5 млрд через аварію у Норильську на ТЕЦ, що належить компанії. Таку оцінку наводить Forbes Real-Time.

Прокурор пропонував «кришу» банку і попався на $100 тис. – ДБР

Правоохоронці затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур Києва під час отримання $100 тис., які він вимагав за розв'язання питання про закриття кримінального провадження, повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

«Укрзалізниця» запустила перші поїзди в напрямку заходу України

У перші рейси після карантину 4 червня вирушили такі поїзди далекого прямування: