Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ізраїль вгатив по сирійській авіабазі, яку використовували росія та Іран

Ізраїль завдав удару по авіабазі Шайрат в Сирії – її використовувала рф. Фото: twitter.com/301military

Ізраїль завдав удару по авіабазі Шайрат в Сирії – її використовувала рф. Фото: twitter.com/301military

Ізраїль у неділю, 13 листопада, ударив ракетами по великій авіабазі на території Сирії, якою активно користуються армії росії та Ірану. Прилетіло по злітно-посадковій смузі військового об’єкта, розташованого на південний схід від міста Хомс, пише Reuters.

Джерела Reuters зазначили, що поблизу ураженої авіабази в Шайраті рф розташувала свої війська. Ба більше, упродовж останніх трьох років російські солдати суттєво розширили її злітно-посадкову смугу та підземні споруди, включно з укриттям для літаків.

Сирійські державні медіа опублікували короткі відео «агресії» та повідомили про матеріальну шкоду. Інші місцеві ЗМІ заявили про двох загиблих і трьох поранених унаслідок ракетного удару військових.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Сирійський центр моніторингу за дотримання прав людини (SOHR) заявив, що удар прийшовся по складу іранських ополченців і «Хезболли» на авіабазі Шайрат.

Збройні сили Ізраїлю (ЦАХАЛ) атаку не коментували.

Контекст. Нагадаємо: раніше цього місяця Ізраїль ударив по сектору Газа – прилетіло по «унікальному» підземному заводу з виробництва ракет, який використовувало терористичне угруповання ХАМАС.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини