Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ізраїль не даватиме Україні ППО. В Міноборони країни назвали ще одну причину

Ізраїль не дасть Україні ППО — причини. Фото: Pixabay

Ізраїль не дасть Україні ППО — причини. Фото: Pixabay

Ізраїль не володіє достатніми обсягами виробничих потужностей аби мати змогу забезпечити постачання систем протиповітряної оборони українській стороні. Про це заявив очільник ізраїльського оборонного відомства Бені Ганц, пише The Jerusalem Post.

Quote«Зрозуміло, що навіть якщо буде ухвалено рішення змінити нашу політику, неможливо спустошити наші запаси систем ППО. Ми щодня перевіряємо, що можна зробити і як ми можемо розширити нашу допомогу, але ми не повинні забувати, що за Україною стоїть НАТО», – сказав Ганц.

Міністр укотре нагадав, що Ізраїль передає Україні гуманітарну допомогу та медичне обладнання. Також він знову підтвердив, що влада не готова до передачі українській стороні «будь-якої зброї, яку можна вважати смертоносною».

Контекст. Раніше цього місяця Ізраїль заявив, що надасть докази використання ударних дронів іранського виробництва у війні проти України. Зокрема, ізраїльська сторона обіцяє надати фотодокази, які підтверджують застосування «шахідів» під час атак на мирні українські міста.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини