Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Інтерфакс» скасував пресконференцію Овсяннікової в Києві через «суспільний резонанс»

«Інтерфакс» скасував пресконференцію Овсяннікової в Києві. Фото: Первый канал

«Інтерфакс» скасував пресконференцію Овсяннікової в Києві. Фото: Первый канал

«Інтерфакс-Україна» скасував анонсовану напередодні пресконференцію колишньої редакторки російського пропагандистського каналу «Первый канал» Марини Овсяннікової «Викриття від Марини Овсяннікової: як працює російська пропаганда», що мала відбутися першого червня. Про це повідомляється на сторінці агенції у Facebook.

Quote «Захід скасували, тому що, як виявилось, є досить негативний суспільний резонанс щодо цієї події, наше суспільство та медіаспільнота не хочуть бачити цю людину в Україні, і тим більше, з нею спілкуватись», – сказав генеральний директор «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко у коментарі «Детектору медіа».

Він також повідомив, що «Інтерфакс-Україна» не був організатором візиту Овсяннікової.

Quote«Чи може вона з’явитись ще десь, я не знаю», – сказав Мартиненко.

Анонс заходу викликав широку хвилю суспільного обурення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Такий захід відверто шкідливий для нашої інформаційної безпеки. І якщо в організаторів лишилась хоч крапля совісті та поваги до українців, то закликаю захід скасувати. Нам не потрібні поради пропагандистів. Не потрібне примирення з ними. Вони нам не потрібні. Бо так можна докотитись і до толерування російських солдатів. Вони такі ж, як і Овсяннікова. Просто війну ведуть у різних просторах», — написав активіст Сергій Стерненко.

Його погляди поділяють багато журналістів, зокрема головний редактор видання «Бабель» Євген Спірін та шеф-редактор «Лівого берега» Соня Кошкіна.

Контекст. На початку березня Овсяннікова під час нібито прямого ефіру програми «Время» зайшла у студію з плакатом «Ні війні». Відео фрагмента трансляції було опубліковано на YouTube. Пізніше росіянка звільнилась з пропагандистського каналу і працевлаштувалась до німецького видання Die Welt. Українські активісти протестували під будівлею Die Welt з вимогою звільнити російську пропагандистку, однак у виданні відмовились це зробити.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Німецька Weimer Media Group хотіла зробити Овсяннікову лауераткою «Премії ЗМІ за свободу», проте відмовилась від цього рішення. Однак днями вона здобула премію імені Вацлава Гавела – «За креативний протест».

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомляв, що Овсяннікова наразі активно використовується в інформаційно-психологічних операціях Росії. Зокрема, вона отримала визнання та кредит довіри на Заході, використовуючи це реноме для просування на західну аудиторію наративу про «необхідність» зняття з Росії санкцій.

В ефірі італійського телебачення Овсяннікова заявила про неприпустимість «русофобії», і що росіяни не повинні нести колективну відповідальність за дії Путіна. За її словами, санкції спрямовані на простих людей і дуже погіршують їм життя.

Коментарі

Всі новини