Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Huawei вимагає змінити закон США

Представники Huawei подали позов до Окружного суду Техасу з вимогою визнати неконституційною частину Закону про національну оборону (NDAA), пише Reuters. Цей закон, прийнятий влітку 2018 року, забороняє федеральним агентствам та їхнім підрядникам використовувати обладнання китайської компанії.

Юристи китайської компанії стверджують, що оскаржують не рішення адміністрації США, яким компанія занесена до чорного списку, а безпосередньо положення закону, що дозволило це зробити, пише CNBC. Якщо суд визнає правоту Huawei, то у компанії з’являться підстави домогтися виключення з чорного списку Міністерства торгівлі,до якого її внесли 20 травня, і продовжити діяльність на території США.

Контекст

  • Два тижні тому міністерство торгівлі США внесло компанію Huawei до чорного списку. Її підозрюють у отриманні спонсорування від влади Китаю, а також у викраденні в 2012 році інформації про робота, якого використовували для тестування мобільних телефонів. У Huawei неодноразово заперечували, що вони контролюються урядом, військовими або спецслужбами.
  • Після цього кілька американських корпорацій (Google, Intel, Qualcomm, Xilinx і Broadcom) відмовилися від співпраці з Huawei або тимчасово її призупинили. Такі дії означали для китайської компанії втрату доступу до різних сервісів, додатків і обладнання, які належать американським компаніям.
  • Пізніше США дозволила китайському IT-гіганту тимчасово відновити свою діяльність у США, видавши ліцензію на 90 днів.
  • 28 травня Huawei зареєструвала торгову марку Huawei Hongmeng. Швидше за все, ця операційна система зможе замінити Android і Windows на мобільних пристроях компанії. За даними ЗМІ, софт розроблявся з 2012 року і деякий час використовувався в закритому режимі.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини