Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У «Моршинської» новий власник: її передали конкуренту

У «Моршинської» новий власник: її передали конкуренту. Фото: ukr.net

У «Моршинської» новий власник: її передали конкуренту. Фото: ukr.net

Нацагентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) знайшло нового керівника для арештованих корпоративних прав IDS Ukraine. ТОВ «Карпатські мінеральні води» (КМВ) здобуло перемогу в організованому АРМА конкурсі з відбору управителя для заарештованих активів виробників і реалізаторів мінеральних вод, зокрема «Моршинської».

Торік Бюро економічної безпеки України арештувало корпоративні права росіян-акціонерів холдингу IDS Ukraine, до якого входив Моршинський завод мінеральних вод «Оскар», Миргородський завод мінеральних вод, дистрибуційна компанія IDS і оператор доставлення води «ІДС Аква Сервіс».

Група володіла такими відомими торговими марками, як-от «Моршинська», «Миргородська», «Аляска» та «Аква Лайф». Найцікавішим є те, що з-поміж акціонерів компанії були такі особи, як Михайло Фрідман, російський олігарх і співвласник «Альфа-груп».

Як повідомлялося, 10 лютого АРМА оголосило конкурс із відбору управителя для заарештованих активів компанії IDS Ukraine, яка виробляє та реалізує мінеральну воду під ТМ «Моршинська», «Миргородська» та Borjomi.

Новими управителями відповідно до конкурсу стануть «Карпатські мінеральні води».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини