Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Суші з російським посмаком: популярні сервіси доставлення мають походження з рф

Суші з російським післясмаком: популярні доставки мають походження з рф

Суші з російським післясмаком: популярні доставки мають походження з рф

Мережі закладів азійської кухні навинос «Суші Мастер» і «Суші Вок», які мають сотні точок по Україні, походять із росії.

Про це йдеться в матеріалі NV.Бізнес.

Одним із засновників ТОВ «Суші Мастер Україна» є громадянин рф Олексій Павлов, який володіє 50% компанії.

Саме Павлов у 2013 році створив перший заклад «Суші Мастер» (Sushi Master) у Тюмені (рф). Натепер на території росії працюють понад 170 закладів із такою назвою. В Україні бренд з’явився у 2016 році.

Однак рівноправним партнером росіянина Павлова в «Суші Мастер Україна» є відомий бізнес-тренер Алекс Яновський. Це американець, який народився у Вінниці й уже давно працює на всьому пострадянському просторі.

8e00b16-1746photo-2023-03-07-19.jpeg

Він також є засновником інвестхолдингу Х100, який розвивається не лише завдяки продажу франшиз, але й через залучення невеликих приватних інвестицій для розвитку власного мережевого бізнес на кшталт суші-ресторанів, піцерій і кіберклубів.

Quote«Саме завдяки навичкам американця українського походження вдалося масштабувати бізнес із приготування суші та ролів. Наприкінці 2021 року повідомлялося, що мережа працює в 14 країнах: росія, Україна, Казахстан, Румунія, Польща, Туреччина, Білорусь, Литва, Угорщина тощо», — йдеться в статті.

Також з росії в Україну у 2013 році прийшов ще один відомий бренд — Суши Wok — найбільша у рф франчайзингова мережа з приготування суші, яка об'єднує приблизно 700 точок на всьому пострадянському просторі.

Її було створено у 2011 році в Санкт-Петербурзі. У 2014 році директорка мережі Наталія Кіхтенко розповідала, що на старті в неї було три партнери та іноземний інвестор.

98adc50-1546photo-2023-03-07-19.jpeg

Станом на 2022 рік в Україні працювали 120 точок із такою назвою. Частину оформлено на одесита Андрія Ткаченка, інші — власність франчайзі-ФОП по всій Україні.

З 2019 року власником ТМ Суші Wok в Україні є громадянин України Іван Штець. У 2020 році він також подав заявку на реєстрацію торгової марки Sushi Wok.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини