Facebook Pixel

Як щури з корабля: військове командування загарбників активно тікає з Херсона

Військове керівництво окупантів тікає з тимчасово захопленої росіянами Херсонської області, перетворюючи процес підготовки до псевдореферендуму щодо приєднання до росії у відвертий фарс. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

Quote«Окупантам буде складно пояснювати на тлі їхньої пропагандистської риторики останніх місяців, чому більша частина їхнього військового керівництва втекла з Херсона. Як і пояснити, чому, попри всі їхні запевнення в крутості російських систем ППО/ПРО, ЗСУ зруйнувало їхню логістику та встановило вогневий контроль над усіма стратегічними точками», — наголосив він.

Соболевський пояснив, що нині російські війська не мають жодного безпечного логістичного маршруту, який би забезпечував місцеве угрупування. Він припустив, що саме це й стало головною передумовою для втечі з області.

Депутат місцевої облради Сергій Хлань повідомив, що найближчі два тижні стануть дня війська загарбника вирішальними. З огляду на це окупанти частіше пускають в дію авіацію, посилюють обшуки та репресії з-поміж місцевих, особливо вчителів і медиків.

За його даними, у понеділок, 15 серпня, ворог запланував запуск власної телекомпанії «Таврія» для поширення пропаганди з-поміж населення. На додачу росіяни активно розповсюджують свої друковані ЗМІ.

Quote«І так у всьому: ліплять картинку, але й то виходить невміло та погано. Подобається лише поодиноким колаборантам, та й тих росія кине, як завжди це робить з усіма. Але партизани продовжують боротьбу та фіксують кожен факт зради. Тим, хто перейшов на бік ворога, в Україні більше місця не буде», – написав Хлань.

Він додав, що нині в області катастрофічно бракує медикаментів, спостерігається також і дефіцит медиків.

Quote«Росіяни рахують 200-х і 300-х, бо по області вправно відпрацьовують ЗСУ та HIMARS. Пошкоджені мости не дають рашистам змогу підвезти підкріплення, пальне, їжу. Понтонні переправи повільні, тому обсяги зовсім не ті, які їм потрібні. Лізтимуть, складатимуть — ми будемо вбивати та руйнувати їхні запаси. Поки вони не відчують дефіцит, а це обов’язково станеться. Санкції працюють, зброя наших партнерів приходить, рух опору зростає», — підкреслив Хлань.

Контекст. Генерал-майор Дмитро Марченко минулого тижня заявив, що херсонцям залишилося почекати недовго, та спрогнозував, коли ЗСУ виб'є росіян з окупованої області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉