Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«єРобота» в дії. Гранти від уряду на започаткування власного бізнесу отримають 1 115 українців

Гранти від урядової програми «єРобота» отримають 1 115 українців. Фото: suspilne.media

Гранти від урядової програми «єРобота» отримають 1 115 українців. Фото: suspilne.media

Україна надасть 1 115 учасникам урядового проєкту «єРобота» гранти для відкриття та розвитку бізнесу. Про це повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

За її словами, до участі в проєкті «єРобота» долучилися 10 116 учасників, з-поміж яких було визначено 1 115 переможців, які й отримають грант.

Quote«Загалом на різні грантові програми проєкту «єРобота» заявки подали 10 116 учасників, і на сьогодні ми маємо 1 115 переможців. Найпопулярнішою є програма «Власна справа», на отримання гранту за якою подали заявки 9 тисяч українців, що прагнуть започаткувати свій бізнес або розширити його. З них успішними є 1 038 заявок, загальна сума, що буде виплачена за ними державою складає 240 млн грн», — зазначила Бережна.

Вона додала, що 227 учасників програми вже отримали мікрогранти — їх перерахували на спеціальні рахунки в банку після того, як було укладено договір про отримання мікрогранту. Найближчим часом кошти мають перерахувати ще 157 переможцям першої хвилі «єРобота».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Найчастіше гранти отримують ті, хто займається оптовою та роздрібною торгівлею, ремонтом автотранспортних засобів і мотоциклів (26% успішних заявок), переробною промисловістю (22%), тимчасовим розміщенням й організацією харчування (12%), наданням інших видів послуг (7%), професійною, науковою та технічною діяльністю (6%).

Найактивнішими та найуспішнішими в поданні заявок є жителі Києва (16%), Київської (10%), Дніпропетровської (8%), Полтавської (8%), Львівської (7%), Рівненської (7%) областей.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Варто зазначити, що проєкт «єРобота» містить 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Це програми для відкриття чи розвитку власного бізнесу, створення та розвитку переробних підприємств, закладення саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів і старту в ІТ-сфері.

Реалізація програм в межах проєкту «єРобота» дасть можливість створити в Україні майже 300 тисяч нових робочих місць.

У понеділок, 5 вересня, розпочалася вже 6 хвиля подання заявок на отримання гранту в рамках програми «Власна справа».

Коментарі

Всі новини