Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Робить, що робили нацисти. У США порівняли дії Путіна з гітлерівськими в останні дні Третього Рейху

Генерал Ходжес зрівняв дії Путіна та Гітлера. Фото: versii.if.ua

Генерал Ходжес зрівняв дії Путіна та Гітлера. Фото: versii.if.ua

Рішення, які останнім часов ухвалює президент рф Володимир Путін, дуже нагадують рішення Адольфа Гітлера в останні дні Третього Рейху. Таку думку висловив генерал у відставці, колишній командувач військами США в Європі Бен Ходжес, пише Європейська правда.

За його словами, оголошена Путіним мобілізація нагадує поведінку Гітлера, який в останні дні Третього Рейху намагався залучити побільше воїнів.

Quote«Нинішня поведінка Путіна нагадує мені Гітлера, який в останні дні Третього Рейху муштрував хлопців і старців для Вермахту. Іронія долі: Путін робить те, що робили нацисти» — заявив Ходжес.

Разом з тим генерал висловив думку, що російські війська стануть «гарматним м’ясом», якщо не матимуть потужної артилерійської підтримки, та сидітимуть «в холодних мокрих окопах під час того, як українські сили просуватимуться вперед».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ходжес вважає, що рф може використати ядерну зброю

На думку Бена Ходжеса, рф все ж може застосувати ядерну зброю.

Quote«Але ядерна зброя найбільш ефективна, коли не застосовується. З огляду на її стримуючий потенціал, — зазначив генерал. — Так, Путін холодний, як лід, але не божевільний: він добре знає, що тоді США повинні будуть повністю втягнутися у цю війну. Пентагон вже надав президенту Джо Байдену список варіантів на такий випадок».

При цьому він нагадав про російських генералів, які «хотіли б мати майбутнє і після Путіна».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини