Міністри з питань навколишнього середовища країн «Великої двадцятки» (G20) погодилися посилити заходи щодо боротьби з пластиком у морi.
Зустріч міністрів проходила 15 – 16 червня, напередодні саміту G20 в Японії, пише Reuters. Самiт вiдбудеться в Осаці 28 – 29 червня.
«Однією з головних проблем були океанічні пластикові відходи, тоді як зображення посипаних пластиком пляжів і мертвих тварин зі шлунками, повними пластика, викликали обурення, і багато країн повністю заборонили пластикові пакети», — пише агентство.
Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що хоче, щоб його країна лідирувала за скороченням обсягу морського пластикового сміття, у тому числі і завдяки розробці інновацій з біорозкладення.
Країни «Великої двадцятки» планують скорочувати викид пластикового сміття в океан і сприяти інноваціям у цьому питанні.
Японія має намір провести першу нараду щодо скорочення обсягів пластикового сміття восени 2019 року, після обговорення на саміті G20 теми ресурсоефективності.
У 2017 році саміт «Великої двадцятки в Німеччині прийняв «План дій G20 з морського сміття». Він передбачав більш ефективне використання природних ресурсів, а також запобігання засміченню моря.
За даними ООН, у світі щорічно виробляється близько 300 млн тонн пластикового сміття. Близько 8 млн тонн з цього обсягу потрапляє в океан. Це призвело до екологічної проблеми глобального масштабу.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також