Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російська ФСБ готує теракти на росії з масовими жертвами – Данілов

Вибухи житлових будинків у росії у вересні 1999 року. Фото: Wikipedia

Вибухи житлових будинків у росії у вересні 1999 року. Фото: Wikipedia

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов повідомив про плани російської ФСБ здійснити низку терактів у містах рф із великою кількістю жертв з-поміж мирного населення. За його словами, до такого кроку Кремль готовий вдатися на тлі зниження підтримки так званої «спецоперації» в Україні та задля пожвавлення мобілізації.

Quote«На росії падає підтримка війни. Кремль потребує суспільної мобілізації. Очікується організація ФСБ серії терористичних актів у російських містах із масовими жертвами з-поміж цивільних», — написав він.

За словами очільника РНБО, донька пропагандиста Олександра Дугіна Дар'я стала першою жертвою російського режиму. Данілов також наголосив, що Україна, на відміну від «сусіда», зі своїм народом не воює.

Контекст. 21 серпня в районі селища Великі Вязьми в Підмосков'ї на повному ходу вибухнуло авто, за кермом якого перебувала Дар'я Дугіна.

За трохи більш як добу ФСБ заявила, що «розкрила справу» та звинуватила в підриві авто «українські спецслужби». «Виконавицею» вони назвали українку Наталю Вовк, яка приїхала у рф із дочкою 23 липня 2022 року. За їхніми даними, жінка начебто винаймала квартиру в одному будинку з донькою пропагандиста. Спецслужби приписали їй також службу в полку «Азов». Затримати нібито виконавицю спецслужбам не вдалося, оскільки вона виїхала в Естонію.

В «Азові» не виключають, що вибух міг бути фейком або його організувала ФСБ, щоб потім використати ці матеріали в«судах» проти «азовців».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини