Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фонд гарантування вкладів виставив на продаж активи банків на 1,4 млрд грн

Фонд гарантування вкладів продаст активів на 1,4 млрд грн. Фото: Дрогобицька міська рада

Фонд гарантування вкладів продаст активів на 1,4 млрд грн. Фото: Дрогобицька міська рада

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) із 13 до 17 березня запланував продаж активів 8 банків. Початкова ціна всіх лотів становить 1,4 млрд грн. Про це пише портал ФГВФО.

З них на продаж виставлено права вимоги за кредитами на суму 805,8 млн грн і дебіторську заборгованість перед банками на суму 98,4 млн грн. Початкова ціна виставлених на продаж об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок та інших основних засобів — 483,0 млн грн.

Зокрема, відбудеться продаж активів таких банків, як-от:

  • АТ «МЕГАБАНК» — на загальну суму 681,8 млн грн, з них на суму 589,8 млн грн виставлено права вимоги за кредитами та на суму 16,4 млн грн — нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби. Дебіторська заборгованість перед банком виставлена на продаж за 75,6 млн грн.
  • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 270,2 млн грн. З них на суму 152,2 млн грн на продаж виставлено нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби й на суму 118,0 млн грн – права вимоги за кредитами.
  • АТ АКБ «АРКАДА» — на загальну суму 250,6 млн грн. З них на суму 219,6 млн грн на продаж виставлено нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби й на суму 20,7 млн грн — права вимоги за кредитами. Дебіторська заборгованість перед банком торгуватиметься за 10,3 млн грн.
  • АТ «МР Банк» – на загальну суму 102,7 млн грн. З них на суму 77,2 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитними договорами та на 25,5 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби банку.
  • АТ «Банк Січ» — на суму 66,0 млн грн на продаж виставлено нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» — на загальну суму 13,5 млн грн. З них на суму 12,5 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами та на суму 1,0 млн грн — нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ «КБ «Земельний капітал» — на суму 2,4 млн грн на продаж виставлено нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ «Місто Банк» — зі стартовою ціною 0,1 млн грн на продаж виставлено нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.

Нагадаємо, що 29 березня відбудеться аукціон із продажу Київського заводу безалкогольних напоїв «Росинка». Це станеться в рамках продажу активів «АТ «МР БАНК», дочки Сбербанку росії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини