Facebook Pixel

У Києві Фонд держмайна продав завод «Електронмаш» оточенню братів Супруненків

29 травня Фонд державного майна провів аукціон із продажу заводу «Електронмаш» у Києві. Об'єкт продали за 120,8 млн грн. Держорган чекає від покупця внесення коштів.

Про це повідомляє ProzorroПродажі.

Фонд держмайна реалізував «Електронмаш» майже у 8 разів дешевше, ніж коли підприємство вперше продали у 2021 році за 970 млн грн.

Об’єкт розташований на околиці Києва. Площа земельної ділянки склала 13,76 га та налічує 107 тис. кв. м будівель і споруд.

Хто купив київський «Електронмаш»

Переможцем торгів стало ТОВ «Інком Рент» зі ставкою 120,81 млн грн. Найближчий конкурент переможця — ТОВ «БСК Груп» — пропонувало за актив 120,78 млн грн, а ТОВ «Норт Ленд» – 119,3 млн грн. Загалом в аукціоні взяли участь 6 компаній.

За даними Youconrol, ТОВ "Інком Рент" засновано 5 років тому в Києві. Основна діяльність – управління нерухомим майном. Засновниками ТОВ "Інком Рент" є ТОВ "КУА "Аріво Ессет Менеджмент" на користь ПВНЗІФ "Аріво корпоративний" (60%) і ТОВ "Платес-1" (40%). Бенефіціарами вказано Людмилу Яковлєву та Олега Магаляса. Фірма належить до фінансово-промислової групи братів Олександра та В'ячеслава Супруненків.

29 березня 2023 року фірма братів купила в столиці завод «Росинка».

Що відомо про братів Супруненків

Старший брат — Олександр Супруненко — доволі відомий у Києві політик. У 2006 році був обраний депутатом Київської міської ради за списком Блоку Леоніда Черновецького як безпартійний. У 2014 році він знову ненадовго став депутатом Київради, але цього разу не входив до жодної фракції.

У 2007 році був обраний депутатом Верховної Ради 6 скликання 145-м номером у списку Партії регіонів, був членом цієї партії. У 2011 році вийшов із партії, проте залишився у фракції. У 2014 році знову став нардепом-мажоритарником від Києва, увійшовши до фракції «Воля народу».

Молодший брат — В'ячеслав Супруненко — з 2002 до 2011 року був депутатом Київради. Він одружений із дочкою ексмера Києва Леоніда Черновецького Христиною.

З-поміж фінансових активів братів — «Асвіо банк», ПАО «Київхліб» і фірми, пов'язані з будівництвом і нерухомістю.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉