Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Компанія Максима Полякова уклала контракт з NASA на $10 млн

Фото: firefly.com

Фото: firefly.com

Firefly Black LLC українського бізнесмена Максима Полякова уклала контракт з національним космічним агентством США NASA на запуск в космос малих супутників (SmallSats) в обсязі $9,8 млн.

Програма NASA Launch Services Program (LSP) уклала кілька контрактів Venture Class Launch Services Demonstration 2 (VCLS Demo 2) на запуск в космос малих супутників (SmallSats), включаючи CubeSats, мікросупутники або наносупутники.

Супутники SmallSat, включаючи CubeSat, грають все більш важливу роль в дослідженнях, демонстрації технологій, наукових дослідженнях і освітніх дослідженнях в НАСА. Ці мініатюрні супутники представляють собою недорогу платформу для місій агентства.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Запуски супутників VCLS Demo 2 можуть допускати вищий рівень ризику, ніж великі. Вони покажуть і допоможуть знизити ризики, пов'язані з використанням нових ракет-носіїв, що забезпечують доступ в космос для майбутніх малих космічних кораблів і місій.

Firefly Black LLC (Техас, США) — дочірнє підприємство Firefly Aerospace. Одна з трьох компаній, відібраних для забезпечення цих можливостей комерційного запуску, з якими укладені контракти з фіксованою ціною.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Firefly Aerospace (раніше Firefly Space Systems) — приватне аерокосмічне підприємство, зі штаб-квартирою в Остіні (Техас, США), яке розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос. У 2017 році компанію купив український підприємець Максим Поляков, він перезапустив її під новою назвою Firefly Aerospace.

Коментарі

Всі новини