Facebook Pixel

Олександр «папа» Поворознюк потрапив до бази сайту «Миротворець»: за що саме

Президент ФК «Інгулець», аграрій із Кіровоградщини, депутат Петрівської районної ради, голова благодійного фонду «З людьми та для людей» Олександр Поворознюк, якого в народі прозвали «папа», внесли на сайт «Миротворець». Його ім’я в переліку з’явилося 29 грудня 2022 року.

Quote«Мародер. Злодій. Усвідомлені дії, спрямовані на пограбування України. Щиросердно самостійно зізнався в тому, що багато й довго грабував державу, вихваляється тим, що цим сколотив свої статки», – йдеться в картці.

Фрагмент інтерв'ю з Олександром Поворознюком — відео

Your browser doesn't support HTML5 video.

Поворознюк має три судимості, одна з яких за статтею «Розкрадання державного або колективного майна шляхом крадіжки. Таємне викрадення державного або колективного майна».

«Миротворець» почав своє існування в серпні 2014 року. На сайті міститься відкрита база особистих даних осіб, чия діяльність «має явні ознаки злочинів і правопорушень і спрямована на підрив державного суверенітету й територіальної цілісності України». З моменту заснування сайт неодноразово потрапляв у гучні скандали, декілька разів його закривали та стільки ж разів повторно відкривали.

Подякувати 🎉