«Енергоатом» провів переговори з народними депутатами, Мінекоенерго і Мінфіном, щоб знизити норму відрахування прибутку до держбюджету з 90% до 30%.
Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки президента державної компанії «Енергоатом» Павло Павлишин, передає «Енергореформа».
Щоб підвищити фінансову стабільність в «Енергоатомі» також працюють над пропозицією збільшити квоту реалізації електроенергії за прямими договорами на додаткові 5%.

На думку Павлишина, в січні-лютому також будуть прийняті підтримані енергетичним комітетом Верховної Ради зміни реструктуризації дебіторської заборгованості. «Енергоринок» винен компанії 11,7 млрд грн і реструктуризація цієї заборгованості дозволить погасити відсотки по кредитах. Кредитний портфель «Енергоатому» складає 24 млрд грн.
Т.в.о. президента «Енергоатому» повідомив, що в інвестиційній програмі компанії залишилася добудова третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС. Щоб здешевити добудову буде проведено ряд консультацій та нарад з Мінеконенерго.
Нагадаємо, що 27 листопада Кабмін звільнив Юрія Недашковського з посади президента «Енергоатому». Т.в.о. компанії призначений директор Рівненської АЕС Павло Павлишин.
Контекст. Кабмін 17 грудня підвищив норму відрахування прибутку до бюджету для «Укрзалізниці», «Укргідроенерго» і «Об'єднаної гірничо-хімічної компанії» до 90% замість 30% за 2018 рік. У той же час уряд зробив виняток для «Ощадбанку», залишивши норму відрахувань чистого прибутку по виплаті дивідендів на рівні 30%.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також