Facebook Pixel

Експрезидент ПАТ «Мотор Січ» Богуслаєв і колишній посадовець Міноборони Хмельницький отримали підозру

1 лютого 2023 року підозру в сприянні терористичній організації «днр» отримали колишній президент ПАТ «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв, а також експосадовець Міністерства оборони Богдан Хмельницький — у розтраті понад 100 млн грн.

Встановлено, що фігурант В'ячеслав Богуслаєв організував господарську діяльність Сніжнянського машинобудівного заводу ПАТ «Мотор Січ» на тимчасово окупованій території України в місті Сніжне Донецької області. А відтак «податки» та «митні платежі» сплачувалися на користь так званої «днр».

Документування злочинної діяльності фігуранта В'ячеслава Богуслаєва здійснюють працівники СБУ за оперативного супроводу Департаменту захисту інтересів суспільства та держави Нацполіції України.

Працівники СБУ викрили колишнього керівника Департаменту державних закупівель і постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Богдана Хмельницького на розтраті державних коштів.

Цей посадовець закупив для ЗСУ майже 3 тис. бронежилетів на понад 100 млн грн. Утім, за даними кількох незалежних експертиз, ці вироби не відповідають вимогам IV класу бронежилетів і не можуть у належний спосіб захистити українських воїнів.

Зараз за матеріалами СБУ експосадовцю Богдану Хмельницькому оголосили підозру в:

  • перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань;
  • привласненні, розтраті майна або заволодінні ним через зловживання службовим становищем;
  • вчиненні кримінального правопорушення групою осіб.

Нагадаємо, що одночасно зі взяттям під варту президента АТ «Мотор Січ» В'ячеслава Богуслаєва Шевченківський суд наклав арешт на все майно затриманого за підозрою в колаборації з росією. Загальна сума арештованих активів становила майже 1 млрд грн.

Подякувати 🎉