Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Економіки Європи та США зростають рекордними темпами, а українська — падає

У третьому кварталі цього року єврозона та США показали рекордне зростання — 12,7% та 7,4% відповідно. Натомість економіка України й надалі демонструє падіння, хоча й повільнішими темпами, ніж очікувалося.

Водночас, попри рекордне зростання, ВВП єврозони все ще залишається менше на 4,3% проти торішнього показника, передає Bloomberg.

Аналітики очікували, що зростання європейської економіки складе лише 9,6%. Але навіть в Італії, яка першою зіштовхнулася з пандемією й наразі переживає повторний локдаун, економіка зросла на 16%. Економіка ж Німеччини показала зростання на 8,2%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Такі результати можуть бути зіпсовані показниками четвертого кварталу. Через повторне посилення карантину економіка ЄС має всі шанси знову впасти.

Водночас Нацбанк покращив оцінку падіння ВВП в Україні в третьому кварталі. Згідно з новим інфляційним звітом за жовтень, падіння економіки оцінюється в 6,2%, попередній прогноз — 7,4%.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На покращення прогнозу вплинуло послаблення карантинних обмежень, відкриття ресторанів, барів і кафе, а також відновлення роботи авіагалузі.

Коментарі

Всі новини