Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Дональд Трамп упевнений в підписанні глобальної торгової угоди з Мексикою та Канадою

Сьогодні президент США Дональд Трамп висловив свої сподівання, що найближчим часом, буде підписано нову торгову угоду між Канадою, Мексикою та США (USMCA). Про це глава держави розповів, виступаючи перед журналістами в Білому домі, передає Reuters.

20 червня на зустріч із Трампом до Вашингтону прибуде прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, щоб ратифікувати угоду.

Тому адміністрація Трампа наполягає, щоб Конгрес прискорив процес голосування за угоду. Проте Палата представників, яку очолює Демократична партія, хоче більше часу для перегляду цієї угоди. Окрім того, спікер палати представників США Ненсі Пелосі наполягає, що ще потрібно покращити механізми для трудових та екологічних стандартів, передбачених угодою.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Сподіваюся, що вони поквапляться, тому що ми могли б зробити це дуже, дуже швидко, якщо отримаємо підтримку від демократів у Конгресі», — сказав Трамп.

Республіканці, які контролюють Сенат США, прагнуть проголосувати за USMCA до серпневої перерви, щоб уникнути дебатів щодо бюджету.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Трамп вважає, що угоду буде ухвалено, оскільки це спільне бажання як республіканців, так і демократів.

Також президент США підкреслив, що Мексика і Канада теж зацікавлені в підписанні нової угоди — вона принесе «багато грошей і нові робочі місця».

Коментарі

Всі новини