До 2022 року Mercedes-Benz випустить 32 новинки

Фото: wikipedia

Фото: wikipedia

Німецька компанія-виробник легкових автомобілів преміум-класу Mercedes-Benz в наступні два роки випустить 32 нові моделі авто, серед яких і електрокари лінійки EQ. Про це пише видання Autocar.

Крім цього, компанія закінчить проєкт One. Йдеться про суперкар з гібридним агрегатом від формульного боліда Mercedes F1 W07 Hybrid. Автовиробник повинен був випустити його раніше, але через труднощі з адаптацією гоночного мотора для дорожнього автомобіля завершення проєкту перенесли на 2021 рік. Однак замовити новинку шляхом внесення депозиту в розмірі 500 тис. євро клієнти можуть уже зараз.

Що стосується лінійки EQ, то до 2022 року вона поповниться серійними втіленнями моделей EQA і EQS, які компанія представляла раніше, а також новинками EQB, EQE та EQG. Mercedes-Benz планує, що до середини наступного десятиліття стане першим брендом у сегменті електромобілів. На розвиток цього сегменту компанія витратить 10 млрд євро.

Telegram Logo

Уже в березні 2020 року Mercedes-Benz представить моделі CLA і GLA з бензин-електричними установками, а також оновлений E-Class. До кінця цього року 20 моделей Mercedes-Benz оснастять гібридними модифікаціями з функцією підзарядки.

Крім того, підрозділ компанії Mercedes-AMG випустить чотиридверне купе з гібридною силовою установкою з віддачею 800 кінських сил.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Що стосується бренду Smart (він тепер належить не тільки Mercedes-Benz, а й Geely), то до кінця 2020-го буде представлено електричні Fortwo і Forfour, а до 2022-го — екологічно чистий кросовер.


Mercedes-Benz — торгова марка і компанія-виробник легкових автомобілів преміум-класу, вантажних автомобілів, автобусів та інших транспортних засобів. Компанія входить до складу німецького концерну Daimler AG (чистий прибуток у січні – вересні 2019-го у річному вираженні скоротився вдвічі і склав 2,7 млрд євро).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини