Світовий банк оцінив витрати на створення вакцини від коронавірусу в $2 млрд

Розробка вакцини проти трьох відомих типів коронавірусу може зайняти від одного до півтора років. Фото: Flickr

Розробка вакцини проти трьох відомих типів коронавірусу може зайняти від одного до півтора років. Фото: Flickr

Розробка вакцини проти трьох відомих типів коронавірусу може зайняти від одного до півтора років і зажадає додатково $2 млрд. Про це йдеться в заяві віцепрезидента Групи Світового банку Джейли Пазарбасиоглу, повідомив «Укрінформ».

Ця сума не включає витрати на виготовлення і доставку вакцини, – наголошується в заяві.

Також кажуть, що тільки додаткового фінансування недостатньо для того, щоб вакцину можна було ефективно використовувати. «Потрібно створити справедливу глобальну систему розподілу, щоб гарантувати, що всі країни, включаючи найбідніші, будуть мати рівний доступ до вакцини після її виготовлення», – підкреслили в банку.

Telegram Logo

У цьому зв'язку також відзначається гостра необхідність допомогти країнам у відбудові після пандемії COVID-19. «Якщо ми зараз не активізуємо зусилля, то наслідки будуть вимагати набагато більш масштабної реакції», – вважають у Світовому банку.

Контекст. На ранок 1 травня у світі зафіксовано 3 млн 308 тис. випадків інфікування коронавірусом при 234 тис. смертельних випадків. Вилікувались вже 1 млн 42 тис. хворих на COVID-19.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Станом на ранок 1 травня в Україні підтверджений 10861 випадок COVID-19, з них 455 – за останню добу. В результаті ускладнень, викликаних хворобою, померли 272 людини (11 нових смертей за добу).

В Україні пом'якшать карантин з 11 травня. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. За його словами, карантинні заходи дозволили уникнути пікової захворюваності COVID-19 у країні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини