Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Держпродспоживслужба пішла війною на «Епіцентр» через карантин «вихідного дня»: що сталося

Як працював «Епіцентр» під час карантину «вихідного дня». Фото: пресслужба «Епіцентру»

Як працював «Епіцентр» під час карантину «вихідного дня». Фото: пресслужба «Епіцентру»

У суботу, 14 листопада, було припинено роботу магазину «Епіцентр» на Позняках у Києві. Він працював попри карантин «вихідного дня», повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Києві.

«Один із прикладів, коли, відповідно до інформації для громадян на будівлях «Епіцентру», вони працюють у режимі онлайн. Однак фактично майже всі «Епіцентри» й далі приймають відвідувачів. Оформлення замовлень і розрахунки за придбаний товар проводять, за свідченням споживачів, безпосередньо в магазинах», – йдеться в повідомленні.

Держпродспоживслужба додала, що діяльність торгового центру припинено, для фіксації злочину відповідно до ст. 325 КК «Порушення санітарних правил і норм посадовими особами «Епіцентру» під час карантину «вихідного дня» викликано слідчу оперативну групу.

У відповідь на це пресслужба «Епіцентру» повідомила, що «Епіцентр» на Позняках у вихідні дні працював виключно на видавання онлайн-замовлень через каси онлайн-замовлень. На підтвердження цього є відповідні записи відеокамер. Жодних порушень із боку правоохоронних органів зафіксовано не було.

«Крім того, фото, які наведено в пості, не є фото ТЦ на Позняках. У разі необхідності просимо уточнювати інформацію в Головному управлінні Держпродспоживслужби України в м. Києві... Звертаємо вашу увагу, що наразі установа видалила цю інформацію зі своєї сторінки», – додали в «Епіцентрі».

Контекст. Нагадаємо: згідно з рішенням Кабінету міністрів про карантин «вихідного дня», яке ухвалили на засіданні 11 листопада, з 00:00 суботи до 00:00 понеділка без обмежень працюватимуть виключно аптеки, зокрема ветеринарні, продовольчі магазини (60% площі яких призначено для торгівлі продуктами, паливом, кормами, виробами медичного призначення).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Smart Talking. випуск 7

партнерський матеріал
спецпроєкт