Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Держгеокадастр розробив Основну державну топографічну карту України

Держгеокадастр розробив основну топографічну карту України. Фото: Держгеокадастр

Держгеокадастр розробив основну топографічну карту України. Фото: Держгеокадастр

Держгеокадастр повідомляє про завершення розроблення та презентацію Основної державної топографічної карти України масштабу 1:50 000.

Презентація відбудеться в рамках реалізації проєкту з Картографічною службою Королівства Норвегія «Карти для сприяння належному управлінню землями в Україні», повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

«Над розробленням нової карти Держгеокадастр працював упродовж 2018 — 2021 років. Організовано створення (оновлення) цифрової топографічної карти масштабу 1:50 000 і створення бази топографічних даних на території України», — повідомляє відомство.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Доступ до Основної державної топографічної карти масштабу 1:50 000 забезпечить єдину картографічну основу для власників геопросторових даних на центральному та місцевому рівнях.

«Це дасть змогу уникнути несумісності картографічної основи та сприятиме створенню наборів геопросторових даних і їхній інтеграції в національну інфраструктуру геопросторових даних», — пояснили у відомстві.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Також повідомляється, що 27 січня 2022 року о 10:00 заплановано проведення відкритої онлайн ZOOM-конференції на тему «Роль і місце основної державної топографічної карти масштабу 1:50 000 для реалізації національної інфраструктури даних».

Під час ZOOM-конференції буде представлено особливості створення й оновлення основної державної топографічної карти, можливості її використання та практичного застосування в майбутньому.

Коментарі

Всі новини