Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Депутати попередньо погодилися зменшити податки для розваг і туризму

Для галузі культури ПДВ може бути зменшений

Для галузі культури ПДВ може бути зменшений

Верховна Рада ухвалила за основу президентський законопроєкт № 3851 про зниження ставки ПДВ до 7% для представників культури, туризму та креативних індустрій.

«Оскільки в нашій сфері переважно працюють в офлайні і в онлайн перейти надзвичайно складно, ми вважаємо, що театральні, оперні, балетні, музичні, концертні та інші вистави, поставки фільмів тощо можуть обкладатися ставкою ПДВ у розмірі 7%», — зазначив міністр культури Олександр Ткаченко під час представлення законопроєкту.

Пропонується також тимчасово, до 1 січня 2023 року, встановити ставку ПДВ на рівні 7% для операцій із постачання послуг тимчасового розміщення, що надаються готелями, з огляду на надзвичайно великі витрати, які понесла ця галузь через карантин.

Додатково. Міністерство фінансів України розробило законопроєкт, яким пропонує Верховній Раді скасувати мораторій на проведення документальних і фактичних перевірок бізнесу й дозволити Податковій службі списувати заборгованість із рахунків платників податків у банках без рішення суду.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини