Facebook Pixel

Dell згорнула продаж комп'ютерів у п'яти штатах через обмеження в енергоспоживанні

Виробник обчислювальної техніки Dell припинив продавати потужні ігрові комп'ютери в Каліфорнії, Колорадо, Гаваї, Орегон, Вермонт і Вашингтон через законодавчий ліміт в енергоспоживанні.

Обмеження стосується вже зібраних моноблоків і зібраних системних блоків, які не вкладаються в нові стандарти енергоефективності для комп'ютерів. До подібних заходів може вдатися і Acer, повідомляє The Register.

Водночас Dell не забороняє купувати потужні комплектуючі окремо і збирати з них ігрові комп'ютери. Також нові правила дозволяють купувати готові сервери і комп'ютери з потужним обладнанням для професійних завдань на зразок роботи з відео і 3D-графікою.

Telegram Logo

Нові стандарти енергоспоживання з'явилися наприкінці 2016 року спочатку в Каліфорнії, а потім і в інших штатах. З 1 липня 2021 року під ці стандарти потрапили настільні комп'ютери та ігрові ноутбуки. А з 9 грудня 2021-го ці обмеження поширяться на ноутбуки з декількома моніторами і монітори з високою частотою оновлення екрану.

Таким пристроям, випущеним після 1 липня 2021 року дозволено споживати не більше 75 кВт•годин на рік.

Рада із захисту природних ресурсів розрахувала, що обмежувальні заходи допоможуть заощадити Каліфорнії понад 2,3 млрд кВт • годин електроенергії на рік. Це еквівалентно скороченню викидів парникових газів на 730 тис. тонн на рік.

Коментарі

Всі новини