Facebook Pixel

Держаудитслужба перевіряє Поляницьку сільраду, що будує біатлонний комплекс для «Буковелю»

Держаудитслужба перевіряє Поляницьку сільраду, яка будує біатлонний комплекс на приватній ділянці ТОВ «Буковель», яке належить групі «Приват» Ігоря Коломойського. Про це повідомила пресслужба Держаудитслужби України.

Quote«Перевірка проводиться, щоб запобігти можливим ризикам втрати майна біатлонного комплексу, що будується на території ТОВ «Буковель» із залученням коштів з держбюджету. Остаточні висновки аудиту можна дізнатися у грудні 2023-го після його завершення», – коментують у Держаудитслужбі.

На початку будівництва вартість спорткомплексу оцінили у 395,5 млн гривень. Площа комплекту – близько 8,5 га приватної землі.

Проєкт будівництва кілька років тому ухвалила Івано-Франківська ОДА. Рішення будувати біатлонний комплекс на землях, які належать ТОВ «Буковель», ухвалили посадовці місцевої сільської ради, попри те, що у громади є земля в комунальній власності.

Наразі прокуратура Івано-Франківської області через суд вимагає повернути землі ТОВ «Буковель», що належать ПриватБанку, у державну власність.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉