Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Данія відправить Україні 19 гаубиць CAESAR

Данія надішле Україні 19 гаубиць "CAESAR". Фото: Зірка

Данія надішле Україні 19 гаубиць "CAESAR". Фото: Зірка

Данія готова передати Україні 19 самохідних артилерійських установок Caesar. Надання гаубиць супроводжуватиметься навчальним пакетом для українських військових, повідомляє Міністерство оборони Данії.

Quote«Це дуже велика та значна допомога. Ми постійно контактували з українцями, щодо САУ Caesar зокрема, і я щасливий, що тепер ми отримали широку підтримку від парламенту Данії, щоб передати їх на боротьбу за свободу України. Немає сумнівів, що вона потрібна», – сказав міністр оборони Якоб Еллеманн-Єнсен.

Він зазначив, що переважна більшість парламентських партій підтримує цю пожертву.

Quote«Данія була однією з найактивніших країн-донорів від початку війни в Україні. Ми мусимо продовжувати бути такими», – сказав міністр.

Еллеманн-Єнсен також зауважив, що Данії сьогодні важливо знайти баланс між допомогою Україні та продовженням зміцнення своєї оборони для гарантування безпеки країни.

Надання самохідних гаубиць призведе до затримки в розгортанні 1-ї данської бригади, через що Данія зараз розглядає можливість швидкого придбання нового озброєння.

Нагадаємо, що до порту Орхус, що розташований у Данії, прибуло транспортне судно ARC Independence з понад 600 одиницями бойової техніки армії Сполучених Штатів Америки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини