Facebook Pixel

Данія вперше прийняла судно з військовою технікою армії США для подальшого перекидання в Східну Європу

До порту Орхус, що розташований у Данії, прибуло транспортне судно ARC Independence з понад 600 одиницями бойової техніки армії Сполучених Штатів Америки, повідомили в Збройних силах Данії.

Після доставки в данський порт техніку буде доправлено до Східної Європи для забезпечення планової ротації американських військ, що регулярно там розміщуються в рамках операції Atlantic Resolve («Атлантична рішучість»), зазначається в повідомленні.

Як заявило американське командування, минулого тижня до порту Фліссінген, що в Нідерландах, уже почали прибувати бойові машини та інша військова техніка армії США. Далі танки направлять до Польщі та Литви. Загалом туди має прибути щонайменше 1 250 одиниць військової техніки, зокрема, танки M-1 Abrams і бойові машини піхоти Bradley.

На початку січня 2023 року командування армії США у Європі повідомляло, що загалом до Європи буде перекинуто 2,5 тис. одиниць військової техніки 2-ї бронетанкової бригади 1-ї кавалерійської дивізії, що дислокується у Форт-Худі (штат Техас). Зокрема, з 13 до 18 січня здійснюватиметься розвантаження військової техніки бригади в портах Фліссінген (Нідерланди), Орхус (Данія) та Рига (Латвія).

Нагадаємо, що Німеччина зможе постачати в Україну бойові танки Leopard 2 не раніше 2024 року. Компанія готова поставити танки для України, якщо відповідне рішення ухвалить німецький уряд. Однак зараз техніки, яку б не було обіцяно іншим покупцям, компанія не має, а наявну треба відремонтувати.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉