Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Coca-cola підрахувала збиток від впливу коронавірусу

Світовий гігант у сфері виробництва напоїв Coca-Cola заявив, що спалах COVID-19 може привести в I кварталі до зниження прибутку на одну акцію (EPS) на цілих 2 центи.

Згідно з прогнозом, через епідемію квартальна EPS знизиться на на 1-2 центи, обсяг продажів на 2-3% і операційний дохід на 1-2%, повідомляє CNBC.

У той же час компанія як і раніше орієнтується на річний план, згідно з яким в 2020 році операційний дохід виросте на 5%, а скоригований прибуток на акцію збільшиться на 7% до $2,25. У 2019 компанія повідомила, що чистий обсяг продажів склав $37,3 млрд, а прибуток на акцію — $2,07.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Акції компанії на премаркеті впали менш ніж на 1%, але ринкова вартість акцій в $256 млрд виросла на 30% за останні 12 місяців.

Керівники Coke повідомили аналітикам в звіті за IV квартал, що на частку Китаю припадає близько 10% світового обсягу, але менше прибутку і виручки. Очікується, що компанія представить більше інформації про вплив спалаху на свій бізнес під час звіту про прибуток в I кварталі, який буде оприлюднений у квітні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Вірус вже серйозно вплинув на світові фінансові ринки, і ситуація тільки погіршується. З огляду на розміри Китаю і його економіки, епідемія і пов'язані з нею обмеження, так чи інакше, торкнуться виробників у всіх точках планети. Зараз в стані карантину знаходиться 700 млн осіб або кожен десятий житель в світі.

Епідемія в КНР вже негативно вплинула на споживання енергоносіїв — нафти і, як наслідок, моторного палива через скорочення перевезень, газу через закриття промислових об'єктів. Пов'язані з коронавірусом обмеження в діловій сфері також перекинулися і на споживчі ринки.

Коментарі

Всі новини