Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ціни на українську кукурудзу зросли до 3-місячного максимуму

Ціни на кукурудзу з України зросли до 3-місячного максимуму. Фото: pixabay.com

Ціни на кукурудзу з України зросли до 3-місячного максимуму. Фото: pixabay.com

Експортні котирування на українську кукурудзу зросли до найбільшого рівня з листопада 2021 року на тлі активізації зовнішнього попиту, покриття укладених раніше контрактів та геополітичної напруги у Чорноморському басейні.

Як повідомляє Refinitiv Agriculture, перспективи зниження врожаю кукурудзи в Південній Америці та динаміка цін на нафту та пшеницю також знаходяться у фокусі торговців коммодітісом.

photo-2022-01-27-12-45-21.jpg

Котирування на постачання кукурудзи українського походження у лютому-березні зросли на $5 за тиждень до $278-284 за тонну FOB. Контракти СРТ із постачанням у лютому зросли на $7 за тонну за тиждень до $272-277 за тонну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ліквідність на ринку української кукурудзи помітно зросла цього тижня.

«Стійкий експортний попит і необхідність покриття укладених раніше контрактів, а також зростаючі ціни закупівлі мотивують фермерів продавати зерно кукурудзи. Трейдери зазначають, що обсяги продажів на внутрішньому ринку часто не відповідають попиту, що є причиною зростання цін», — йдеться у повідомленні Refinitiv.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Ціни на кукурудзу також зростають на тлі геополітичної невизначеності у Чорноморському басейні.

Станом на 27 січня курс гривні спрямував до позначки 29 грн за долар США і це найнижче значення з 2015 року. Така динаміка на валютному ринку створює додаткову підтримку для зростання цін на зернові та кукурудзу зокрема.

Коментарі

Всі новини