Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Ми очікували на негатив»: Uklon розповів, чому підтримав ЛГБТ

Онлайн-сервіс виклику авто Uklon прокоментував The Page ситуацію щодо підтримки ним ЛГБТ-фестивалю «Прайд». Сервіс стикнувся з критикою через розміщення «райдужного» лого на своїх сторінках у соціальних мережах. Деякі користувачі навіть заявляли, що переходять до конкурентів.

Як розповіли в Uklon, відвертого негативу на позицію компанії було менше, ніж вона очікувала, — близько 3-5%.

На питання про те, як Uklon оцінює або прогнозує втрати компанії від ситуації, у пресслужбі відповіли, що не розглядають будь-які соціальні ініціативи з цього боку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Ми впевнені, що коли кампанія викликає емоції та резонує в суспільстві, то це вже само по собі добре. Тому що мета будь-якої соціальної кампанії (і цьогорічної зміни логотипу теж) — це зовсім не пропаганда, а бажання привернути увагу до проблеми та підтримати права людей. І нам здається, що нам це вдалося», — зазначили в Uklon, додавши, що наступного року позиція компанії буде такою самою.

Контекст. Раніше директор з інновацій державного Приватбанку Єгор Аветісов прокоментував The Page ситуацію щодо підтримки банком ЛГБТ-фестивалю «Прайд» у вигляді «райдужного» аватара на сторінці фінустанови в Instagram.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини