Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Просто матюки та лайка помітніші»: Приватбанк розповів про підтримку ЛГБТ та наслідки

Директор з інновацій державного Приватбанку Єгор Аветісов прокоментував The Page ситуацію щодо підтримки банком ЛГБТ-фестивалю «Прайд» у вигляді «райдужного» аватара на сторінці фінустанови в Instagram. Після цього Приватбанк отримав шквал критики від користувачів, деякі з них навіть «погрожували» перейти в Monobank.

Скріншот: mc.today

Скріншот: mc.today

За словами Аветісова, крім критики, позитивних реакцій на позицію банку теж було дуже багато.

Quote«Просто матюки і лють, звісно, помітніші», — зазначив він.

За його словами, минулого року Приватбанк також спостерігав досить сильний негатив від частини інтернет-користувачів, але цьогоріч зміг дещо інакше поглянути на невдоволених.

У фінустанові поділили негативні коментарі на три основні категорії:

  • дорослі люди, які не розуміють позицію банку, які після бесід у direct про те, що Приватбанк виступає за рівність усіх громадян України, позитивно реагували на його позицію;
  • дорослі люди, що бажають всім смерті та «дещо гірше», з якими банк навіть не починав дискусію;
  • дуже молоді люди, які приходили тролити та писати гидоти. Частина останніх склала близько 90%. За словами Аветісова, у нього склалося враження, що 99% негативних коментарів залишали не злі і не погані люди – вони просто робили «як всі».

«Однак такий шквал критики не стане причиною відтоку клієнтів. Це пов'язано з тим, що більшість тих, хто лається, не можуть бути клієнтами банку через вік», — заявив Аветиісов, додавши, що негативного економічного ефекту для фінустанови не прогнозується.

Директор з інновацій Приватбанку також зазначив, що наступного року банк не збирається змінювати свою позицію та підтримуватиме рівні права для всіх громадян України.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини