Facebook Pixel

Чи можуть G7 розморозить активи РФ

Країни «Великої сімки» не збираються розморожувати активи росії доти, доки агресор не відшкодує Україні збитки, завдані війною. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Міністри фінансів країн «Великої сімки» мають намір підписати комюніке вранці, щоб визначити рамки для використання прибутку від заморожених російських активів для підтримки України.

Quote«Ми обговорюємо потенційні схеми спрямування надзвичайних доходів, одержуваних від заморожених російських суверенних активів, на благо України», — йдеться в проєкті комюніке.

Водночас у тексті наголошується, що відповідно до чинних правових систем суверенні активи росії в національних юрисдикціях залишаться замороженими доти, доки рф не відшкодує збитки, завдані Україні.

Міністри планують обговорити ситуацію в Україні у суботу. Тим часом міністр фінансів Канади Христя Фріланд наголосила на прогресі в переговорах з питання російських активів і додала, що G7 поки не досягла остаточної мети, але вона налаштована дуже оптимістично і впевнена, що цього вдасться досягти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉