Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Чехії тисячі українських біженців втратили державну медстраховку

Тисячі українських біженців у Чехії втратили медстраховку. Фото: Вікіпедія

Тисячі українських біженців у Чехії втратили медстраховку. Фото: ВікіпедіяУ тисяч українських біженців, які були змушені виїхати до Чехії, в понеділок, 25 липня 2022 року, закінчилося право на медичне страхування, яке досі сплачувала держава.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як повідомляє Radio Prague International, через 150 днів після надання статусу тимчасового захисту в Чехії біженці віком від 18 до 65 років зобов'язані повідомити, хто оплачуватиме їхнє медстрахування після 25 липня.

Зокрема, вони повинні повідомити про це страхову компанію, в якій були зареєстровані, на спеціальному сайті протягом восьми днів після закінчення строку попередньої оплати полісу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Це торкнеться приблизно 215 тис. біженців, застрахованих у найбільшій компанії країни — Загальній медичній страховій компанії (VZP).

Раніше передбачалося, що держава автоматично оплачуватиме медстрахування за біженців протягом одного року, але парламент Чехії скоротив цей термін до 150 днів.

Як повідомлялося, Чехія видала українським біженцям, які рятуються від російської агресії, вже 0,4 млн віз тимчасового захисту.

У червні 2022 року парламент Чехії вирішив обмежити виплати гуманітарної допомоги українським переселенцям, які рятуються від російської військової агресії. Верхня палата парламенту підтримала обмеження виплат українським переселенцям гуманітарної допомоги в розмірі 5 тис. крон (200 євро).Коментарі

Всі новини