Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

По бомбосховищу кожній новобудові: Зеленський підписав закон

Бомбосховище у кожну хату. Президент підписав закон №7398. Фото: ОП

Бомбосховище у кожну хату. Президент підписав закон №7398. Фото: ОП

Глава держави Володимир Зеленський підписав законопроєкт № 7398, який зобов'язує забудовників зводити нові житлові об'єкти з бомбосховищами. Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Як зазначається в документі, в Україні має терміново розгорнутися мережа споруд цивільного захисту (бомбосховищ і укриттів у новобудовах). Затверджувати документи в разі відсутності цього розділу буде заборонено.

Укриття мають надійно захищати громадян від воєнних злочинів російських окупаційних військ. Згідно з документом, усі придатні для укриття об’єкти мають за потреби бути готовими прийняти населення в 12-годинний строк.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У документі також містяться положення про обов’язкову наявність інженерно-технічних засобів для евакуації маломобільних громадян у будівлях, де постійно мешкають понад 50 людей, і в спорудах, де тимчасово можуть розміститися понад 100 осіб.

Контекст. Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій», розроблений для вжиття додаткових заходів у сфері будівельної діяльності, пов’язаних із захистом населення від вибухів, вибухових хвиль, ураження небезпечними хімічними, радіоактивними та біологічно небезпечними речовинами, було зареєстровано в парламенті 22 травня; 29 липня його було ухвалено, а 3 серпня його підписав голова ВРУ.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини