Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Білорусі приземлилися два найбільші у світі транспортні літаки Ан-22 «Антей». Після цього на військовому аеродромі зникло світло.

У Білорусі приземлилися два Ан-22 «Антей». Фото: «Беларускі Гаюн»

У Білорусі приземлилися два Ан-22 «Антей». Фото: «Беларускі Гаюн»

У Білорусі останньої доби приземлилися два найбільші у світі транспортні літаки Ан-22 «Антей». Після цього на військовому аеродромі зникло світло.

Про це повідомляє видання «Беларускі Гаюн».

Ан-22 «Антей» прилетів у Мачулищі (Мінська область) у середу ввечері, 13 липня. Після цього на військовому аеродромі зникло світло.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Спостерігачі зафіксували приземлення російського Ан-22 «Антей» (RF-09309) у Мачулищах о 23:39 13 липня.

Зазначається, що це найбільший у світі турбогвинтовий транспортний літак. Наразі в експлуатації залишаються лише 4 одиниці такого типу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Літак призначений для перевезення на великі відстані важкого та великогабаритного озброєння, військової техніки та військ, а також для висадки десанту.

За інформацією спостерігачів, на аеродромі Мачулищі спостерігаються проблеми зі світлотехнічним обладнанням.

14 липня в 05:23 до Мачулищ прилетів ще один Ан-22 «Антей» ВКС РФ (RA-09341). Що привезли ці літаки, наразі невідомо.

Перший борт RF-09309 о 03:45 відлетів у Таганрог, а другий RA-09341 о 09:07 відлетів до Твері.

Уранці активність авіації не зменшилася, фіксуються тренування винищувачів у Барановичах – тренують удари по цілях, пише видання.

Ракетних запусків із території Білорусі натепер не зафіксовано. Ракетного удару по Вінниці було завдано з акваторії Чорного моря ракетами морського базування «Калібр», додає видання.

Як повідомлялося, на Вінниччині та Черкащині сьогодні фіксували вибухи. Про це повідомили нардеп Олексій Гончаренко та низка місцевих Telegram-каналів. Зокрема, у Вінницькій області повідомляють про три — чотири сильні вибухи. Очевидці розповідають про стовп чорного диму над Вінницею. Вінницька міськрада підтвердила вибухи. 4 ракети над областю збили сили ППО.

Коментарі

Всі новини