Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 14 липня 2022 року — Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 14 липня 2022 року. Фото: Facebook Сухопутних військ ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 14 липня 2022 року. Фото: Facebook Сухопутних військ ЗСУ

14 липня 2022 року розпочалася сто сорок перша доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню. Фіксуються випадки незадовільного продовольчого забезпечення окупаційних військ.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський, Поліський і Сіверський напрямки

Змін у складі, розташуванні підрозділів і характері діяльності противника не відзначається. На останньому напрямку ворог обстріляв із мінометів і реактивних систем залпового вогню райони Дорошівки та Грабовського Сумської області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Противник здійснив обстріли з артилерії різних калібрів у районі населених пунктів Дергачі, Черкаська Лозова, Дементіївка, Руські Тишки, Черкаські Тишки та Слатине.

Слов’янський напрямок

Ворог завдає вогневого ураження поблизу Барвінкового, Дібрівного, Курульки, Подолівки, Чепіля, Краснопілля та Богородичного. Намагався вести штурмові дії в напрямку Курульки, успіху не мав, відступив.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Краматорський напрямок

Противник обстрілював зі ствольної та реактивної артилерії райони Григорівки, Сіверська, Краматорська, Верхньокам’янського, Закітного, Серебрянки та Спірного. Завдав авіаційних ударів поблизу Верхньокам’янського та Маяків. Веде наступ у напрямку Верхньокам’янського, бойові дії тривають.

Бахмутський напрямок

Противник здійснив обстріли з озброєння танків, ствольної та реактивної артилерії в районі населених пунктів Новолуганське, Нью-Йорк, Покровське, Весела Долина, Соледар, Берестове, Веселе, Виїмка, Семигір’я, Вершина та поблизу Вуглегірської ТЕС. Завдав авіаударів неподалік Нью-Йорка, Івано-Дар’ївки та Семигір’я. Українські воїни відбили штурмові дії в напрямку Кодеми та Вершини.

Курахівський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Активних дій ворог не вів. Обстріли зафіксовано поблизу Новомихайлівки, Шахтарського, Великої Новосілки, Павлівки, Новоукраїнки, Времівки, Залізничного, Ольгівського, Темирівки, Гуляйпільського, Малинівки, Гуляйполя, Кам’янського, Малих Щербаків, Новоандріївки та Кам’янки. Ворог завдав авіаційних ударів неподалік Авдіївки та Кам’янки. Здійснював наступ у напрямку населеного пункту Кам’янка, має частковий успіх.

Південнобузький напрямок

Противник зосереджує зусилля на недопущенні наступу підрозділів Сил оборони України. Здійснював обстріли зі ствольної та реактивної артилерії й танків по лінії зіткнення. У готовності до завдання ракетних ударів утримує чотири носії крилатих ракет морського базування «Калібр».

Фіксуються випадки незадовільного продовольчого забезпечення окупаційних військ. За наявною інформацією, залишається низьким рівень укомплектування командирами взводів у підрозділах 2-ї загальновійськової армії Центрального військового округу. Причина — значні втрати та відмова від участі в бойових діях на території України.

Коментарі

Всі новини