Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Полювання на зрадників та колаборантів: ДБР взялося за «фільтрацію» деокупованої Балаклії

Балаклія на Харківщині: ДБР виловлює колаборантів та посіпак росіян. Фото: Генштаб ЗСУ

Балаклія на Харківщині: ДБР виловлює колаборантів та посіпак росіян. Фото: Генштаб ЗСУ

Держбюро розслідувань оголосило про старт фільтраційних заходів у Балаклії на Харківщині, після того, як з міста вибили російських загарбників.

Quote«Після звільнення Балаклії Збройними Силами Балаклії Харківської області працівники ДБР розпочали фільтраційні заходи та слідчі дії. Мета — унеможливлення підривної діяльності росіян та їхніх посіпак», — повідомила спікер ДБР Ольга Чиканова.

Наразі співробітники ДБР та інших правоохоронних органів відпрацьовують інформацію щодо місцевих жителів, які під час перебування міста під окупацією співпрацювали з російськими загарбниками. Також до кола їхньої уваги входять особи, які можуть становити загрозу для національної безпеки.

Quote«ДБР неодноразово наголошувало, що всі тимчасово окуповані території найближчим часом будуть звільнені , а колаборанти та зрадники будуть притягнуті до кримінальної відповідальності», — підсумувала Чиканова.

Контекст. Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) не виключають, що Збройні Сили України можуть вибити російських загарбників з міста Куп’янськ на Харківщині в найближчі три доби.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини