Facebook Pixel

Байден вирішив повернути зняті при Трампі обмеження на витрату води в душі

Вся конструкція душа не повинна пропускати більше 9,5 л води в хвилину. Фото: USA Today

Вся конструкція душа не повинна пропускати більше 9,5 л води в хвилину. Фото: USA Today

Адміністрація президента США Джо Байдена вирішила повернути правило, що обмежує подачу води з побутового душа величиною 2,5 галона (9,5 л) в хвилину. Про це повідомило видання NBC News.

Вперше обмеження на потік води було введено в 1992 році, воно обмежувало потік з однієї душової лійки (насадки) величиною 2,5 галона. У відповідь споживачі почали використовувати конструкції з кількох насадок. Тоді в 2013 році, при президенті Баракі Обамі, встановили, що обмеження введено для всієї конструкції душа.

Влітку 2020 року тодішній президент Дональд Трамп стверджував, що такий потік води недостатньо сильний. «Ви приймаєте душ, а вода не тече. Ви хочете помити руки — вода не йде. Що ви будете робити? Ви будете довше стояти під душем, довше приймати душ. Тому що моє волосся, я не знаю, як ваше, але моє повинне бути ідеальним! " — сказав він.

Telegram Logo

Виконавчий директор «Проєкту інформування про стандарти побутової техніки» Ендрю Деласкі тоді заявив, що йому важко зрозуміти занепокоєння президента про душ. «Якщо йому потрібна допомога в пошуку хорошого душа, ми можемо порекомендувати йому кілька споживчих вебсайтів, де можна знайти хорошу насадку, що забезпечує потужний потік води», — додав він.

Проти рішення Трампа виступали природоохоронні організації, які визнали зміну правил дурної, непотрібної і марнотратної.

У Міненерго США зараз пояснили необхідність скасування рішення Трампа економією води і бюджетів домогосподарств. При цьому на практиці мало що зміниться, оскільки нові душові лійки майже завжди розраховані на подачу води за стандартом 2013 року, відзначає NBC.

Додатково. Байден розпочав скасування окремих введених Трампом правил і указів відразу після вступу на посаду в січні 2021 року. Зокрема, він уже скасував вихід США з Паризького угоди по клімату і Всесвітньої організації охорони здоров'я, зупинив будівництво стіни на кордоні з Мексикою, відкликав дозвіл на будівництво частини трубопроводу Keystone, який йде з Канади в США, а також скасував заборону на в'їзд у США з ряду мусульманських.

9 червня Байден скасував укази, які в минулому році підписав Трамп. Ними фактично заборонялася робота в США сервісів TikTok і WeChat. Американські суди кілька разів призупиняли дію цих указів, тому передбачені ними заходи так і не були прийняті.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини