«АвтоКрАЗ» попередив про можливість припинення діяльності

Заборгованість із зарплати на підприємстві становить 40 млн грн. Фото: АвтоКрАЗ

Заборгованість із зарплати на підприємстві становить 40 млн грн. Фото: АвтоКрАЗ

На підприємстві «АвтоКрАЗ» планується скорочення працівників. Про це сказав фінансовий директор Дмитро Новицький під час засідання міської комісії з питань погашення заборгованостей по зарплатам, повідомило видання «Телеграф».

«Машини нікому не потрібні», – констатував Новицький.

Заборгованість підприємства по зарплаті досягла 40 млн грн, і це левова частка всієї заборгованості в Кременчуці, яка складає 45 млн грн.

Telegram Logo

«На жаль, оптимістичних очікувань у нас немає. Я думаю, державі і службі зайнятості потрібно готуватися до того, що буде дуже великий потік на біржу для отримання допомоги», – заявив фіндиректор.

Нагадаємо, порушено справу про банкрутство ЗАТ «АвтоКрАЗ»», триває процедура управління майном (вона передбачає заходи з відновлення платоспроможності боржника), процедура ліквідації не призначалася.

Фінансовий директор заявив, що заходи, які зараз приймаються, не призведуть до завантаження підприємства. І в подальшому реально припинення діяльності підприємства, щоб не нарощувати заборгованість.

Зараз на «АвтоКрАЗі» працюють близько 2000 чоловік.

Контекст. Президент Володимир Зеленський під час свого візиту на «АвтоКрАЗ» у березні сказав, що чекає, щоб власник заводу Костянтин Жеваго «вийшов на зв'язок», щоб обговорити ситуацію на підприємстві, в тому числі і держзамовлення. Президент попросив генерального директора заводу Романа Черняка передати його слова Жеваго. Зеленський пояснив, що якщо власник зв'яжеться з урядом, то можна буде обговорити банкрутство і вийти з усіх судових справ.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Як можна зупинити «Північний потік-2» — найбільш ефективні дії України

Щоб ефективно протистояти завершенню будівництва газопроводу «Північний потік-2» Україні та її союзникам необхідно застосовувати Міжнародне морське право.

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.