Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Армія США купуватиме українські вантажівки у Жеваго. Але дістануться вони не Штатам

КрАЗи регулярно беруть участь у збройних конфліктах по всьому світу. Фото: Telam

КрАЗи регулярно беруть участь у збройних конфліктах по всьому світу. Фото: Telam

Пресслужба «АвтоКрАЗу» оголосила про підписання 3-річного контракту з АСС (Командування з організації підрядних робіт Армії США) на поставку вантажівок і запасних частин до них. Йдеться про повнопривідні автомобілі (4х4) у різних виконаннях — «голих» шасі, з бортовими кузовами, фургонами для перевезення особового складу плюс автоцистернами для транспортування води та палива.

Безпосереднім замовником вказана компанія US21 (Ферфакс, Вірджинія), яка регулярно здійснює закупівлі для уряду, Міністерства оборони та інших держустанов США.

Як завжди, кременчужани не розкривають кількість автомобілів, що поставляються, але вважають, що «цей престижний контракт вкотре підтверджує високе реноме КрАЗу і затребуваність його вантажівок на світовій арені».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Але, за нашою інформацією, кременчуцькі вантажівки не тільки не допливуть до США, а й навіть не встануть на баланс її армії. Вони або будуть передані миротворчій місії ООН, або одній із країн-членів НАТО.

Американський сайт armyrecognition, який першим розповів про угоду, називає цей контракт швидше символічним жестом підтримки України в протистоянні з сепаратистами, яких підтримує Росія.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини