Facebook Pixel

Авіакомпанія Bees Airline зв'язала Київ і Одесу

Bees Airline почне 14 жовтня літати з Києва до Одеси. Фото: avianews.com

Bees Airline почне 14 жовтня літати з Києва до Одеси. Фото: avianews.com

Український лоукостер Bees Airline оголосив про запуск з 14 жовтня свого першого внутрішнього рейсу Київ — Одеса і відкрив продаж квитків.

За цим маршрутом авіакомпанія буде літати п'ять разів на тиждень: по понеділках, вівторках, четвергах, п'ятницях і неділях. Для польотів будуть використовуватися літаки Boeing 737-800 Next Generation. Час в дорозі — одна година.

Мінімальна ціна квитка становить 637 грн в одну сторону. Вона включає перевезення ручної поклажі до 7 кг з габаритами до 55х40х23 см. Додатково можна взяти з собою невелику дамську або чоловічу сумку або сумку для ноутбука.

Telegram Logo

Вийти на внутрішній ринок тільки зараз Bees Airline вирішила тому, що влітку все її літаки були зайняті на міжнародних рейсах, розповів виданню avianews.com гендиректор Bees Airline Євген Хайнацкий.

Для польотів зі столиці авіакомпанія використовує свій базовий аеропорт «Київ».

Контекст. Зараз рейси по Україні виконують три авіакомпанії: «Роза Вітрів», МАУ і «Мотор Січ». SkyUp завершить внутрішню польотну програму в вересні.

Державіаслужба дозволила Bees Airline виконувати рейси з Києва до Львова, Одеси та Херсона.

Раніше авіакомпанії неодноразово заявляли про необхідність скасування ПДВ на внутрішні рейси. Цей податок не поширюється на міжнародних маршрутах. Через це собівартість перельоту по Україні вище, ніж міжнародного.

Коментарі

Всі новини