Facebook Pixel

АРМА оголосило про завершення конкурсу на вибір оцінювача активів виробника «Моршинської»

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) оголосило результати конкурсу з відбору оцінювача для корпоративних прав виробників і реалізаторів мінеральних вод — компанії IDS Ukraine.

Рішенням комісії переможцем конкурсного відбору обрано приватне підприємство «ГАБ’ЯНО». Тепер воно має займатися оцінкою активів і забезпеченням рецензування звіту про оцінку майна, яке передано в управління АРМА згідно з ухвалами слідчого судді Шевченківського райсуду Києва, а саме корпоративні права іноземної компанії.

Водночас в IDS Ukraine заявили, що професійність обраного оцінювача викликає сумніви, адже в рейтингу оцінювачів майна Києва для його оренди це підприємство посідає лише 54-те місце. Компанія вбачає в такому виборі бажання занизити реальну вартість її активів.

Тому задля визначення реальної вартості активів непідсанкційні акціонери IDS Ukraine залучили незалежну компанію для оцінки активів, висновки якої не мають викликати сумнів ні в українських, ні в міжнародних судах.

Quote«Ми й далі закликаємо до застосування прозорих, професійних процедурних дій, винятково в законодавчому полі, на шляху до націоналізації російських активів», — коментує генеральний директор IDS Ukraine Марко Ткачук.

Контекст. За даними Опендатабот, приватне підприємство «ГАБ'ЯНО» засновано у 2005 році в Києві. Його директор — Крікщюнас Ромас Йонович. Статутний капітал – 100 грн.

Подякувати 🎉