Facebook Pixel

Реєстр арештованих активів тепер доступний

Реєстр арештованих активів тепер доступний

Реєстр арештованих активів тепер доступний

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) офіційно завершило комплекс робіт з відкриття Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні. Про це повідомляє пресслужба Агентства.

За своєю конфігурацією, Реєстр є комплексною базою даних про всі активи в Україні, які арештовані правоохоронцями та судами у кримінальних справах.

Quote«Публічний режим функціонування Реєстру дозволяє різноманітним цільовим аудиторіям оперативно отримати інформацію, що відбувається з тим або іншим активом. Зокрема, хто розслідує кримінальну справу, ким і коли накладено арешт, як АРМА управляє майном, на яку суму воно оцінене, за скільки продане на торгах, за яким договором передане управителю та скільки коштів надійшло до бюджету від управління. Тобто Реєстр дає можливість у режимі онлайн відстежити всі дії від його арешту до отримання державою доходу», — зазначила голова АРМА Олена Дума.

Реєстр складається з відкритої частини, доступної для кожної зацікавленої особи, та закритої, яка призначена для правоохоронців. База даних містить понад 129 000 записів:

  • близько 36 000 із них стосуються саме активів, які передано в управління АРМА;
  • 829 записів стосуються заходів з проведення оцінки вартості активів;
  • 1144 записи – конкурсних відборів управителів;
  • 117 записів відносяться до договорів управління та містять дані про суми доходів, які управителі перераховують до бюджету;
  • 500 записів стосуються активів, проданих на торгах (перелік проданих активів, дату торгів і назву торгового майданчика, а також суму реалізації майна);
  • 500 записів — заходів з управління грошовими коштами, враховуючи суми розміщених коштів та нарахованих відсотків.

У АРМА обіцяють зробити все для того, аби через деякий час в Реєстрі було відображено якісно нові показники роботи, передусім суттєво більші цифри доходів для держави. Також АРМА бере на себе зобов’язання працювати над подальшим удосконаленням Реєстру та посиленням його технічних і функціональних можливостей, зокрема для зручнішого пошуку та користування даними.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉