Facebook Pixel

Apple запустила платну підписку на подкасти

Компанія Apple оголосила про запуск платної підписки на канали з подкастами. Можна купити як одне шоу, так і цілий пакет програм. Завдяки підписці з'являються преміальні функції, наприклад, можливість прослуховувати програму без реклами, а також ранній доступ. Послуга доступна в 170 країнах, зокрема в Україні.

Підписки та канали Apple Podcasts доступні на пристроях Apple під управлінням iOS 14.6, iPadOS 14.6 і macOS 11.4 або пізніших версій.

Клієнти можуть відтворювати контент за передплатою на Apple Watch з watchOS 7.5 або новіше, а також із HomePod, HomePod mini і CarPlay.

Вартість кожної підписки встановлюється творцями і починається з $0,49 на місяць. Слухачі можуть управляти своїми підписками та перемикатися з щомісячного виставлення рахунків на річний.

Підписки Apple Podcasts можна придбати і подарувати за допомогою подарункової карти Apple Gift Card.

Клієнти Apple Card отримують 3% Daily Cash з кожною підпискою Apple Podcasts.

Кожну підписку Apple Podcasts можна розділити між шістьма членами сім'ї.

Творці подкастів із України можуть розміщувати в Apple свої твори за $19,99 на рік, подкасти повинні бути англійською мовою.

Вперше про те, що Apple збирається ввести підписку на подкасти, стало відомо в січні 2021 року. У квітні компанія обіцяла, що запустить нову можливість у травні.

Додатково. Користувачі iPhone й iPad в квітні стали отримувати оновлення операційних систем iOS 14.5 і iPadOS 14.5. Нові версії включають нову функцію App Tracking Transparency. Саме завдяки їй клієнти Apple зможуть вирішувати, можна чи ні застосункам відстежувати їхню активність у рекламних цілях.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉